środa, 21 czerwca 2023

AVON - RECENZJA


Hej kochani!

Witamy was w pierwszy dzień lata! Tak bardzo nie mogłyśmy doczekać się tego dnia. Przed nami wiele słonecznych, ciepłych dni. Dzisiaj przychodzimy do was z kolejną recenzją kosmetyków marki Avon, której wydawałoby się, że nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak dzisiaj opowiemy kilka ciekawostek na jej temat. Poza tym skupimy się na recenzji dwóch produktów: Avon Senses Goodnight Sweetheart Bubble Bath bergamot & vanilla scent oraz avon hydramatic matte hyaluronic infused lipstick w kolorze hydra flame. Gotowi? Zapraszamy!

Ciekawostki o marce Avon:

*Avon ma tyle samo lat co nowojorska Statua Wolności. 

*W 1989 roku Avon jako pierwsza firma kosmetyczna zakończyła testowanie kosmetyków na zwierzętach. 

*Naukowcy Avon odkryli kwasy AHA. 

*Avon daje możliwość rozwoju oraz pracy. 

*Współpraca z Avon jest zupełnie niezobowiązująca. 

Zapraszamy do recenzji!

🌼Avon Senses Goodnight Sweetheart Bubble Bath bergamot & vanilla scent

Nasz dzisiejszy test zaczynamy od bardzo popularnego płynu do kąpieli. Tym razem padło na produkt o zapachu bergamotki i wanilii, który jest bardzo intensywny i długo  utrzymuje się na skórze. Ciało po kąpieli jest bardzo przyjemne i pachnące. Konsystencja jest dość wodnista, więc polecamy ten produkt szczególnie do kąpieli w wannie. Płyn znajduje się w litrowej butelce o charakterystycznym dla marki avon kształcie. Jest to jeden z naszych ulubieńców.


🌼Avon hydramatic matte hyaluronic infused lipstick w kolorze hydra flame.

Kolejnym i ostatnim produktem w dzisiejszym artykule jest matowa szminka z kwasem hialuronowym, w kolorze czerwonym Hydra Flame. Produkt znajduje się w przepięknym i uroczym różowym opakowaniu. Musimy przyznać, że pierwszy raz mamy przyjemność posiadać pomadkę w takiej pięknej oprawie. Sam produkt na ustach nie zastyga. Po wymalowaniu ust czuć mocne nawilżenie. Szminka spełnia wszystkie obietnice producenta. Jesteśmy z niej bardzo zadowolone i na pewno zakupimy również inne odcienie!


Dodatkowo dostałyśmy również próbki perfum, które również mocno nas kuszą 🤗


Do następnego! Miłego dnia dla was!


1 komentarz: