czwartek, 21 maja 2020

Femmeluxefinery i supergalanteria.pl - co zamówiłyśmy tym razem?Hej kochani!
Pragniemy Was bardzo ciepło przywitać tutaj na naszym blogu. Dzisiaj myślę, że wyczekiwany przez Was wpisy, czyli haul zakupowy produktów od firmy Femmeluxe! Jak wiecie od jakiegoś czasu współpracujemy z tą marką i zamówiłyśmy dość sporo ubrań, w większości są to sukienki. Dzisiaj przedstawimy nasze dwie ostatnie zdobycze. Mamy nadzieję, że wam się one spodobają i zachęcimy Was do zakupów z tej strony! Bez przedłużania zapraszamy do zdjęć i kilku słów na temat naszych kreacji.

wtorek, 19 maja 2020

Beme - nasze nowe odkrycie


Hej kochani!
Witajcie w maju. Chwilę nas tu nie było, jednak myślę, że jesteśmy usprawiedliwione, ponieważ miałyśmy bardzo poważny powód, który zmusił nas na odejście na kilka dni od social mediów. Dzisiaj jednak nie o tym. Przychodzimy do Was, żeby się pochwalić naszymi nowymi odkryciami, którymi są 2 produkty od firmy Beme! Może nie kojarzycie tej firmy, ale gwarantujemy Wam, że warto ją poznać. Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do recenzji.

niedziela, 3 maja 2020

AQUA - Tak czy Nie?


Hej kochani!
Witamy Was w ostatnich dniach kwietnia! Jak minął wam ten miesiąc? Dla nas był on bardzo pracowity oraz stresujący lecz dziś nie o tym! W tym wpisie kolejna recenzja. Jeśli śledzicie nas na Instagramie to  na pewno wiecie, że ostatnimi czasy zaczęłyśmy współpracę z firmą AQUA. Pokazywałyśmy na insta story wielokrotnie ich produkty, a teraz jesteśmy już po testach!  Postaramy się ciut przybliżyć wam te firmę oraz powiedzieć kilka słów o ich produktach. Zapraszamy!