czwartek, 20 kwietnia 2017

KONKURS! Wygraj i TY!

                                                             

                                                                                  Hej kochani!

Tak! Właśnie dzisiaj nadszedł ten moment gdy chcemy ogłosić pierwszy konkurs na naszym blogu. Nie będzie to zwykły konkurs typu losowania. O nie! Postawiłyśmy na coś kreatywniejszego. Nagroda poleci nie do jednej, a do dwóch osób, więc warto wziąć udział :) . Bez zbędnego przynudzania zapraszamy do regulaminu i warunków konkursu!

piątek, 14 kwietnia 2017

Wielki haul Sammydress/Gamiss/Rosegal

                                                                 
                                                                      Hej kochani! <3

Dziś kolejny, już trzeci wielki haul, a w nim oczywiście nie zabraknie szczerych, rzetelnych recenzji i opinii. W dzisiejszym wpisie pojawi się parę ubrań oraz dodatków do stylizacji. Znajdziecie tutaj również rzeczy typu beauty. Tak jak w poprzednim haul'u każdą z rzeczy ocenimy ze względu na: materiał, cenę itp. Na końcu podsumujemy która z firm najlepiej się sprawdziła. W poprzednim wpisie była to firma Banggood oraz Sammydress, a w tym?... Przekonajcie się sami!

piątek, 7 kwietnia 2017

Tego jeszcze nie było! Sylwia to nolife? A Aga kocha ketchup?

                               

                                                                           Hej kochani!
Dziś postanowiłyśmy nie rozpisywać się na tematy życia codziennego i naszych przeżyć, jak to robimy zazwyczaj. Ostatni tydzień (oraz wpis) dał nam do zrozumienia, że niektórym nie chce się czytać tak długich notek. Rozumiemy, ponieważ same często nie mamy czasu na to i oglądamy tylko zdjęcia. Dziś będzie coś czego jeszcze nie było.... a mianowicie 30 (nie)znanych o nas faktów! Pojawi się tu trochę naszych prywatnych spraw oraz parę śmiesznych rzeczy o nas. Możemy się założyć, że o połowie nie mieliście pojęcia ;) A więc na co czekamy?! Zaczynamy!

sobota, 1 kwietnia 2017

Na rok bloga - usuwamy bloga

                                                                       
                                                                              Hej kochani!

Jak wiecie dziś jest ten wyjątkowy dzień na który czekałyśmy przez cały długi rok. Tak... dziś jest nasz pierwszy roczek. Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was wiele fajnych rzeczy oraz konkurs, który pojawi się za parę tygodni. Podsumujemy naszą roczną statystykę oraz osiągnięcia i oczywiście jak zawsze zaskoczymy Was zdjęciami.