niedziela, 29 grudnia 2019

Stemplowanie -BornPrettyStore


Hej kochani!
Witamy Was w ostatnie dni 2019 roku. Aj, to był rok, który pchnął nas do przodu i sprawił, że nabrałyśmy jeszcze większego doświadczenia. Tyle cudownych chwil! Je wszystkie na szczęście mamy udokumentowane tutaj na blogu. Ten rok kończymy kolejną recenzją. Tym razem coś czego jeszcze tutaj nie było, czyli stemplowanie. Na czym ono polega? Jak krok po kroku sprawić by nasze paznokcie były jeszcze piękniejsze? Jak zrobić efekt marmuru na paznokciach? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tekście! Serdecznie zapraszamy do czytania ;*

środa, 25 grudnia 2019

Merry Christmas!

Witaj czytelniku! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałybyśmy ci złożyć najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim ciepłej, rodzinnej atmosfery. Abyś spędził ten czas w gronie najbliższych. Dużo zdrówka i samych pięknych chwil. Spełnienia najskrytszych marzeń i dalszego dążenia do celów. Mnóstwo miłości, bo to najważniejsze w życiu i oczywiście szczęśliwego Nowego roku! Aby był jeszcze lepszy od ubiegłego. Wesołych!

Chciałybyśmy Wam również podziękować za to, że jesteście z nami i nas wspieracie!
To mega dużo dla nas znaczy :)

środa, 18 grudnia 2019

Uroczy selfiestick -iziGSM

  Hej kochani!
Witamy Was w dniu dzisiejszym tutaj na blogu! Jak widzicie ostatnio publikujemy tu dużo treści sponsoryjnych. Jest to spowodowane dużym ruchem firm w okresie przedświątecznym. Dzisiaj opowiemy trochę o kolejnym prezencie tym razem od firmy iziGSM. Robiliście już tam kiedyś zakupy? Słyszeliście o tej marce? Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie wiedzieć czy warto to serdecznie zapraszamy do czytania!

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Lakiery firmy ORLY! Po raz pierwszy z nami!                    Hej kochani!
Witajcie w kolejnym artykule. Dzisiaj totalna nowość! Mianowicie wypowiemy się na temat produktów firmy ORLY, które ostatnimi czasy wpadły w nasze ręce. Musimy przyznać, że asortyment tego sklepu nas oczarował i przeglądałyśmy ich stronę przez  bardzo długi czas. Piękne kolory lakierów niesamowicie zachwyciły nas i dlatego też dzisiaj mamy zaszczyt podzielić się z wami naszymi odczuciami.

niedziela, 8 grudnia 2019

Kalendarze na 2020 rok!


                               Hej kochani!
Witamy Was już w ostatnim miesiącu tego roku. Powoli zbliżamy się do świąt, ale i oczywiście do nowego roku! Jakie macie plany na Sylwestra? Spędzacie go w domu czy poza domem? Pochwalcie się koniecznie w komentarzach. My dzisiaj chciałybyśmy przedstawić Wam po raz kolejny kalendarze od firmy Fotobum. Rok temu skorzystałyśmy z ich oferty i byłyśmy mega zadowolone! Kalendarze super się sprawdziły jako prezent mikołajkowy.  W tym roku są one jeszcze piękniejsze! Wy również możecie zakupić takie świetne prezenty, a teraz z kodem: suyatk  są one o 10% tańsze! Zachęcamy do zakupów! Zapraszamy do krótkiego opisu i zdjęć!