poniedziałek, 26 marca 2018

Kosmiczna paleta cieni - Rosegal.com


                                                                                                     Hej kochani! <3
Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną paczką, tym razem od firmy Rosegal.com. Na paczkę nie musiałyśmy czekać długo, a produkty które się w niej znalazły były bardzo dobrze zapakowane, więc nie ma mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach. Nasza przesyłka została podzielona na trzy oddzielne opakowania w których znalazły się takie produkty jak: pędzle do makijażu, bluza, zestaw kosmetyków, zegarek, świeczka, sztuczny dym, produkt do brwi i oczywiście HIT naszego zamówienia czyli kosmiczna paleta cieni! Jesteście ciekawi tych pereł? A więc Zapraszamy!

środa, 21 marca 2018

Seks... Tak, dobrze przeczytaliście - SEKS

On to zrobił: brawo, propsy, zazdro, bóg.Ona dała: łatwa dziewczyna, nie szanuje się - Czemu tak jest? Czemu nie mamy do tego większego dystansu? Czemu dziewczyna, która zdecydowała się na seks jest uznawana za łatwą, a chłopak który się z nią kochał bogiem seksu? Czemu... Nie raz słyszy się: ,, O ta uprawiała seks z tym. Jest w ciąży, a ma 16 lat. Masakra!''. No tak, dla nas też coś okropnego. Oczywiście nie piszemy tego posta by zachęcić innych do seksu. NIE. Na tym blogu nie ma tematów tabu. Musimy mówić o tym otwarcie. Może i ty czytasz to i jesteś młodą matką, lub zrobiłaś to już i na złe to wyszło? Okej. Jeśli dziewczyna z chłopakiem się kochają, są razem. Dorośli do tego- wtedy nie mamy nic do tego. Ich życie. Jednak puszczanie się, czyli co tydzień uprawianie seksu z innym dla nas jest chore. Znamy kilka osób, które tak się zachowaują. Pewnie część z Was pomyśli ,,Czemu o tym piszą? Pewnie same dały komuś''. Nie o to chodzi. Chcemy w tym wpisie przekazać Wam naszą opinię na ten temat. Same jesteśmy uznawane za ,,dziwki,,. Wiemy. Często w nieuzasadniony sposób. Nie możemy nazywać dziewczynę, która uprawiała seks ,,puszczalską,,. Nikt tak na prawdę nie wie, co ona czuła do osoby z którą zdecydowała się to zrobić. Zapewne musieli się bardzo kochać. Jej życie. Może żałuje, może dobrze to wspomina, ale dlaczego akurat ona jest tą złą, a chłopak nie jest winny? Dziewczyny powinny się szanować, a chłopcy powinni szanować je. Już widzimy tą fale hejtów w naszą stronę, ponieważ napisałyśmy post na temat seksu. Co my możemy wiedzieć o tym? W sumie mało.Tak już jest: Klucz otwierający wiele drzwi jest dobrym kluczem, drzwi otwierane przez wiele kluczy są złymi drzwiami. 

wtorek, 20 marca 2018

środa, 7 marca 2018

MIX zamówienie z Twinkledeals!                                                                                          Hej kochani! <3

Witamy w kolejnym haulu zakupowym! Tym razem pod lupę weźmiemy firmę Twinkledeals, na której zamawiamy po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie ostatni. Po dłuższym myszkowaniu po tej stronie złożyłyśmy zamówienie, które jak się okazuje jest dość ciekawe. Znajduje się w nim kilka kosmetyków, torebka, koszula, a nawet coś na święta Bożonarodzeniowe. Jesteście ciekawe co znowu wymyśliłyśmy? A więc do dzieła!

piątek, 2 marca 2018

Rodzice nie rozumieją!

,,Nie rozumiesz mnie! Odczep się! Jesteście okropni! Nienawidzę Was!'' 
Ostre słowa, prawda? Pewnie każdy z Was powiedział coś podobnego swoim rodzicom w złości. Niestety u nas jest to częste. Gdy coś nie idzie po naszej myśli zwalamy winę na rodziców. Myślimy jacy to oni są źli, krzyczymy. Mówimy przykre słowa i robimy głupoty. Często nie rozumieją. Skupiają się na wszystkim, tylko nie na nas. Gdy jesteśmy przygnębieni nie widzą tego. Chyba dobrzy z nas aktorzy... Nie piszemy tego po to by wypominać błędy rodziców. Każdy rodzic popełnia błędy. Każdy człowiek też popełnia. Mamy do tego prawo. To ludzkie. Piszemy to by pokazać, że obie strony są winne. Dzieci, bo w sumie to dzieci. Nastolatkowie (okres dojrzewania) - każdy chyba kto go przechodził wie, że to nie łatwy okres w życiu. I w końcu temat naszego postu: Rodzice, bo nie zwracają często uwagi na dziecko. Bywa, że uwagę kierują na twoje rodzeństwo, a Ci mówią ,,Radź sobie sam, podobno jesteś zaradny''. Przykładowo. Gdy twoje rodzeństwo ( np siostra ) rozstanie się z chłopakiem będą ją wspierać z całych sił, pomagać. Ty masz za sobą mnóstwo niepowodzeń, rozbite związki, wpadłaś w złe towarzystwo, w nałóg. Mimo to rodzice  nie widzą, że tez potrzebujesz wsparcia i zajmują się siostrą. Ty radzisz sobie sama. Może dlatego stajesz się coraz silniejsza. Jednak jeśli u Ciebie w domu jest tak jak wyżej napisane warto usiąść przy jednym stole z rodzicami i porozmawiać o tym, co was dołuje, a co chcielibyście zmienić. Zanim podczas kłótni wykrzykniecie im w twarz, że ich nienawidzicie to pomyśl kto cię urodził. Kto wychował. Dał wszystko czego potrzebujesz? Właśnie oni. Niektórzy mają rodziców alkoholików, albo nawet ich nie mają. Pomyśl jak ty byś się czuł/a gdyby twoje własne dziecko powiedziało Ci tak przykre słowa. Doceniaj to co masz. Ludzie tak szybko odchodzą.