wtorek, 29 grudnia 2020

Świąteczne paznokcie - BornprettystoreHej kochani!

Witamy Was w ostatnie dni tego pechowego 2020 roku! Jak wasze nastroje? Jak się macie po świętach? Mamy nadzieję, że spędziliście je w rodzinnym, ciepłym gronie! Dzisiaj trochę inspiracji! Kolejny post o jednej z naszych pasji, czyli robieniu paznokci! Po raz kolejny na naszym blogu mamy okazję witać markę BORNPRETTY! Dzisiaj unboxing kolejnej paczuszki, w której znalazłyśmy 3 lakiery hybrydowe oraz jedną blaszkę do stemplowania! Uwielbiany te blaszki, bornpretty oferuje ich ogrom w różnych ciekawych wzorach! Jeśli jesteście ciekawe tych produktów, to zapraszamy gorąco!

piątek, 4 grudnia 2020

Wielki TEST! Selfie Project


Hej kochani!

Witajcie w grudniu! Jak tam wasze przygotowania do świąt? Śnieg już u was spadł? U nas leży go dosyć sporo! Dzisiaj myślę, że przyjemny wpis, ponieważ skupimy się na kuracji jaką ostatnio udało nam się przeprowadzić wraz z marką Selfie Project. Znacie tą markę? Jeśli chcecie ją poznać bliżej to serdecznie was zapraszamy do recenzji jaką udało nam się dla Was napisać!


O marce:

Selfie Project to kosmetyki stworzone dla trudnej nastoletniej cery, która jest niezwykle wymagająca i zaskakująca. Pomaga uzyskać efekt gładkiej, pełnej blasku twarzy bez oznak zmęczenia, czy pozostałości po trądziku. Poza pielęgnacją skóry marka Selfie Project zajmuje się również pielęgnacją włosów, o czym przekonamy się w dzisiejszym artykule.