sobota, 24 czerwca 2017

Hello Summer! + Wyniki konkursu!


                                                                      Hej kochani! <3

Gdy to piszemy jest piątek 23 czerwca. Dla niektórych to piękna data, dla innych nie, a z czym ona się najczęściej kojarzy? Oczywiście pierwsze co przychodzi nam na myśl to dzień ojca, który jest bardzo ważny. W tym dniu naszym obowiązkiem jest sprawić przyjemność tacie. Musimy go doceniać, bo wnet może nam jego zabraknąć, a wiadomo, że dopiero po śmierci niekiedy zaczyna się doceniać ludzi. Z okazji tego święta życzymy wszystkim Tatusiom wszystkiego najlepszego! :) Przechodząc do tematu posta dziś powitamy wakacje! Wszyscy uczniowie, jak i my właśnie zakończyliśmy rok szkolny. Na te wakacje mamy wielkie plany dotyczące nie tylko bloga, a i snapa, czy też instagrama. Będziemy starać się być aktywniejsze na tych portalach, a na bloga wrzucać coś co Was może zaciekawić. Przygotowałyśmy rozpiskę postów na najbliższy czas i znajduję się w niej sesja zdjęciowa z motywem mrocznym, więc śledźcie bloga na bieżąco.
Pojawią się także różne recenzję tych hitów oraz różnych niewypałów. W tym poście nie chcemy się długo rozwodzić na temat letni, bo każdy przeżył go już wiele razy. Chcemy Wam tylko życzyć szalonych, ale spędzonych z głową wakacji! Niech ten czas będzie dla Was czymś wyjątkowym i niezrujnowanym ;)
My dzisiaj przygotowałyśmy dla Was zdjęcia typowo wakacyjne by zachęcić Was do np. wyjścia nad pobliskie jezioro :) Za namową pewnego chłopaka są i zdjęcia w strojach kąpielowych. Zapraszamy!

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Rosegal.com firma godna polecenia!                                                                                               Hej kochani! <3 

W dzisiejszym poście przedstawimy Wam naszą dość obszerną paczkę od firmy Rosegal.com. Jak zawsze jesteśmy bardzo zadowolone z produktów i ich przesyłki, która trwała zaledwie 2 tygodnie! Jak na taką firmę spisali się naprawdę dobrze. Każdy z produktów wygląda tak jak na stronie, więc jesteśmy spokojne przy zamawianiu kolejnych rzeczy. Asortyment mają ogromny, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie.
Ostatnio weszło dużo nowych rzeczy, więc warto zajrzeć na ich stronę! Nie przedłużając zapraszamy do obejrzenia naszej paczki :) 

środa, 14 czerwca 2017

Zagłosuj i pozwól im wygrać!

                           


                                                                         Hej kochani!
Dzisiaj nadeszła ta chwila by wreszcie zacząć głosowanie na najlepszą wiosenną stylizację!
Wiosna dobiega końca, ale to nic złego. Zaczną się wakacje. Poznamy nowych ludzi. Odpoczniemy i spędzimy ten czas tak jak należy! Może to akurat w te wakacje poznamy miłość swojego życia? Kto wie!
Wracając do tematu posta dziś w komentarzach pod tym wpisem odbędzie się głosowanie na najlepszą wiosenną stylizację.  W konkursie wzięło udział tylko 7 osób, więc szanse na wygraną są ogromne!
Dziś nie pokażemy jeszcze nagrody, by na ostateczne wyniki odkryć jej zawartość.

Głosowanie nie ma wielu zasad! Można się promować na wszelakie sposoby, jednak trzeba pamiętać, by jedna osoba nie spamowała cały czas, bo to będzie bez sensu :) A więc co?! Zobaczmy nasze kandydatki!

środa, 7 czerwca 2017

Nie dawała rady.


Leżysz w łóżku. Z bólem otwierasz niewyspane oczy. W myślach dalej sen z nocy kroczy. Próbujesz sobie przypomnieć jego tok zdarzeń, ale nie potrafisz. Po paru minutach rannego rozmyślania wstajesz i zaczynasz szperać w szafie. Tam jak zawsze mnóstwo pogniecionych ubrań i oczywiście już wtedy pojawia się najczęstszy problem tegowiecznej dziewczyny... Co na siebie włożyć?! - brzmi znajomo, prawda? Bez tego pytania nie możemy zacząć dnia. O nie! Nie ma mowy! No dobra, a więc ubierasz to samo co wczoraj,  bo po co się wysilać? I tak nikt nie zwraca uwagi na to co masz na sobie. No chyba, że mówimy o tych lalkach z 3d, które patrzą tylko na znaczek przy ubraniu. Dobra... mniejsza o to. Ubrana zaczynasz się pakować. Bierzesz tylko parę zeszytów, pieniądze na drugie śniadanie i telefon. Schodzisz mozolnie po schodach. Wchodzisz do kuchni i nastawiasz mleko na płatki. Okej teraz można wreszcie powtórzyć materiał do dzisiejszego sprawdzianu. Wczoraj oczywiście nie miałaś czasu, bo musiałaś przez cały wieczór czytać cytaty oraz słuchać smutnych piosenek. No tak... w sumie jesteś po zerwaniu. Próbujesz o tym zapomnieć, jednak nie udaje Ci się to. Ucząc się znów się zamyślasz i marzysz o niebieskich migdałach. Dobra, teraz przyszedł moment na to, by ogarnąć to ,,coś,, na głowie co zwą włosami. Rozczesujesz włosy, po czym wiążesz je w luźny kucyk. Malujesz rzęsy , brwi, tuszujesz korektorem syfy na nosie. Na telefonie świeci czerwona dioda. Dostałaś powiadomienie. Wiadomość od koleżanki: ,,Weź dzisiaj trochę hajsu. Idziemy do kina,,.
Tsaa... jakby ci się jeszcze chciało iść na film (prawdopodobnie romantyczny) patrząc jak Twoja kumpela przytula się ze swoim chłopakiem. O nie! Nie ma mowy. Odpisujesz w pośpiechu:
,,Dziś nie dam rady. Po lekcjach jadę do babci,, - co tam, że obie Twoje babcie już dawno nie żyją, a Twoja kumpela znakomicie o tym wie. Po odpisaniu słyszysz dziwny dźwięk... Jakby wybuch... Dopiero wtedy przypominasz sobie o Twoim mleku, które niestety już jest na podłodze.