poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Dmuchany jednorożec! Zaful.com i Sammydress.com                                                                      Hej kochani! 

Witamy Was w kolejnym wpisie na naszym blogu! Coś słabo wychodzi nam blogowanie na wakacjach. Myślałyśmy, że nadmiar wolnego czasu pozwoli nam ruszyć z blogiem, a tutaj taki zawód. Cały czas wychodzimy gdzieś ze znajomymi i nie mamy czasu na pisanie postów dla Was. Do tego nasi rodzice mieli ostatnio urlop (co się zdarza rzadko) i jakoś wolałyśmy spędzić ten czas z nimi. Ah... Dobrze nie ma co się rozwodzić na ten temat! Dzisiaj nie o tym chcemy napisać, a o cudnych produktach, które dostałyśmy od firmy Zaful.com oraz Sammydress.com. Nie trzymamy Was już w niecierpliwości, zapraszamy! <3 

czwartek, 10 sierpnia 2017

Tosave - pierwsza paczka


                                                                         Hej kochani!

Już jakiś czas temu w nasze ręce wpadła paczka od firmy Tosave.com. Zamówiłyśmy tylko dwie rzeczy, więc recenzja będzie dość krótka. Jedna z nich powędrowała do zwyciężczyń naszego konkursu pt. ,,Ubrani w wiosnę,,. Mamy nadzieję, że nagrody się spisują i dziewczyny są z nich zadowolone :) Firma Tosave jest u nas nowością i szczerze mówiąc, to po tych dwóch produktach jakimi są naszywki oraz sukienka nie możemy stwierdzić czy jest to firma godna polecenia. Musimy jeszcze ją przetestować, a jak na razie zostawiamy Was z krótką, ale rzetelną recenzją!

środa, 2 sierpnia 2017

Czemu byłeś tak na krótko?Dlaczego byłeś tak na krótko? Teraz trochę mi smutno. Czemu wszystko się zniszczyło? Które z nas zawiniło? Po co nam to było? Dlaczego tak krótko trwają te związki? Mieliśmy być przecież nie rozłączni! Dwa miesiące niby nic, ale uczy Cię jak żyć.