środa, 7 czerwca 2023

Avon - recenzja zapachów


Hej kochani!

Witamy Was w czerwcu! Miesiącu pachnącym kwiatami i jeszcze majowym bzem oraz konwaliami. Dzisiaj wstęp nie jest przypadkowy, ponieważ ten artykuł będzie dotyczył cudownych zapachów marki Avon, które w ostanim czasie udało nam się przetestować. Skupimy się na konkretnie trzech produktach, które okazały się strzałem w dziesiątkę: woda perfumowana herstory, anti-perspirant FarAway glamour oraz zapach do pomieszczeń bergamot & green tea. Zapraszamy do recenzji!


*Woda perfumowana herstory

Zaczynamy od pięknie pachnącej wody perfumowanej Herstory, znajduje się ona w eleganckim flakonie o pojemności 50ml. Zapach na ciele utrzymuje się do 3 godzin, a przy użyciu balsamu nawet do 4 godzin!

Kategoria: szyprowo-kwiatowa 

Kompozycja: zapach na codzień i na wieczór 

Nuty zapachowe: różowy pieprz, irys, paczuli 

Woda perfumowana pasuje idealnie do zdecydowanych kobiet, zapach jest biurowy, nie drażniący, spokojnie można go użyć do pracy, szkoły.


*Room Spray bergamot & green tea

Kolejnym produktem, który zrecenzujemy jest przecudowny zapach do pomieszczeń z bergamotką i zieloną herbatą. Spray jest bardzo przyjemny w zapachu, idealny do sypialni, jak i do kuchni, łazienki. Rozpyla się jak mgiełka. Wystarczy jedno psiknięcie. Zapach jest mocno wyczuwalny, utrzymuje się naprawdę długo. Jego ogromną zaletą jest wydajność. Produkt znajduje się w butelce o pojemności 100ml. Na pewno sięgniemy po niego ponownie.


*Anti-perspirant FarAway glamour

Ostatnim już produktem jest anti-perspirant FarAway glamour. Zapach ten znałyśmy już wcześniej i wiedziałyśmy co nas czeka! Uwielbiamy nuty zapachowe produktów z serii FarAway i bardzo często do nich wracamy, by przypomnieć sobie ich rewelacyjny zapach! Tym razem testujemy dezodorant roll-on, który świetnie się sprawdza na codzień, ale i na wyjścia. Produkt spełnia świetnie swoje funkcje, jest to nasz must have w torebce! Kosmetyk jest w bardzo niskiej cenie co pozwala na oszczędzanie oraz zarabianie w Avon

Kategoria: kwiatowo-orientalna

Kompozycje: na szczególne okazje oraz na codzień

Nuty zapachowe: czarna porzeczka, wanilia z Madagaskaru, czarne piżmoDajcie znać czy znacie te produkty!


Reklama #reklama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz