niedziela, 14 lipca 2019

Pij wodę z Wessper                                                                           Hej kochani! <3
Jakiś czas temu rozpoczął się okres wakacyjny, a co za tym idzie? Oczywiście schładzanie się, z czym wiąże się koniecznie picie dużej ilości napojów. My odkryłyśmy markę, z którą będzie to jeszcze zdrowsze. Mianowicie chodzi nam o firmę Wessper. Na pewno wiele z was ma w domach dzbanki filtrujące. My również miałyśmy, a teraz posiadamy nawet i dwa! Dodatkowo dostałyśmy aż 10 filtrów, co mega nas ucieszyło. Od kiedy posiadamy ten dzbanek pijemy o wiele więcej wody, ponieważ wiemy, że jest ona czystsza. Co do samego wykonania produktu, to jest ono świetne! Dzbanek jest troszkę ciężki, ale to dlatego, że mieści w sobie aż 3,5l wody, co jest wielkim plusem. Następną jego zaletą jest to, że jest on elektryczny. Na małym ekranie na górze produktu wyświetlają się różne oznaczenia, które przypominają nam o zmianie filtra. W naszym starym dzbanku był on zmieniany co 30dni, jednak tutaj zależy to od liczby osób, które z niego korzystają. Naszym zdaniem ta funkcja jest zbędna, ale no cóż. Kolor również przypadł nam do gustu. Mamy nadzieję, że będzie on z nami nie tylko latem, ale i przez cały rok! Możemy polecić ten produkt każdemu, kto jeszcze takiego nie posiada! Zapraszamy po więcej także tutaj - AGDmaster i tutaj Dzbanki do wody.

Dodatkowo na hasło "agssymi" macie -20% rabatu na dzbanki i filtry!
19 komentarzy:

 1. Właśnie zamarzył mi się taki dzbanek :) Chcę przestac kupowac wodę, tylko pic tę z kranu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam kiedyś podobny dzbanek innej firmy. Sprawdzał się świetnie :)
  Teraz jednak mam inny filtr :)

  OdpowiedzUsuń
 3. MAm taki dzbanek tylko, że z innej firmy i jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U Nas w domu od dawna pijemy wodę tylko z takiego dzbanka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie dzbanki są teraz obowiązkowe u mnie w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę musiała sobie kupić taki dzbanek ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miłąm jeszcze dzbanka filtrującego do wody. ale się nad tym ostatnio zastanawiam, tej marki wogólr nie znam

  OdpowiedzUsuń
 8. Według mnie, takie dzbanki filtrująca to świetna sprawa. Przede wszystkim nie trzeba wydawać pieniędzy na butelkowana wodę, a tym samym produkcja plastiku maleje.

  OdpowiedzUsuń
 9. This is a great inspiring article. I am pretty much pleased with your good work. Please share good post on Sharjah Schools List also Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.

  OdpowiedzUsuń