środa, 24 kwietnia 2019

Rozstaliśmy się...

Rozstania bywają różne. Czasem są bardziej bolesne, a czasem mniej. Niekiedy przeżywamy je dłużej, niekiedy krócej, ale pomimo wszystko zawsze jest to coś smutnego- chociaż dla jednej ze stron. Wiadomo, że należy jak najprędzej przez nie przejść. Tylko jest jeden problem. Jak zapomnieć o osobie, która tak niedawno była dla nas wszystkim? No właśnie. Nie oszukujmy się, że zapominanie wcale nie jest tak łatwe. Wystarczy jedna głupia piosenka, miejsce, film i znowu wracamy do przeszłości. W dzisiejszym poście postanowiłyśmy stworzyć plan, który pomoże ci zapomnieć. Może nie od razu, ale po jakimś czasie na pewno! ZACZYNAMY! 
1. Prezenty, upominki, zdjęcia do kosza
Wiadome jest, że jeśli widzimy pewien przedmiot, to przypomina nam się od razu od kogo go mamy lub z kim jest związany. Dlatego też warto pozbyć się wszystkich prezentów od swojego ex. Nieraz jest to drastyczne, ale uwierz, że będzie to lepsze od codziennego spoglądania na wasze wspólne fotki, czy też przytulanie misia od byłego.

2. Nie stalkuj go! 
Stalkowanie i ciągłe go nękanie jest chyba czymś najbardziej denerwującym! Wcale się tym nie uspokajasz, bo jak być spokojną widząc go wspaniale się bawiącego kiedy to ty przepłakujesz wszystkie noce? Najlepiej usunąć go ze znajomych na wszystkich portalach, a jeszcze lepiej zablokować. 

3. Zaszalej! W końcu jesteś singielką!
Teraz gdy już nikt cię nie ogranicza pozwól sobie na trochę szaleństwa. Umów się z przyjaciółkami  na lampkę wina lub pójdź na świetną imprezę. Nie szukaj kogoś na zastępstwo, ale baw się dobrze. Zrelaksuj się choć trochę i zapomnij o codzienności. 

4. Wyżyj się! 
Czemu by nie zapisać się na jakieś zajęcia sportowe? Sztuki walki na pewno pozwolą ci wyładować emocje. Poza tym dobrym sposobem jest również siatkówka! Tutaj uruchom swoją wyobraźnię :) 

5. Zmień coś w sobie!
Zmiana stylu albo fryzury? Teraz gdy masz mnóstwo czasu dla siebie możesz zadbać o swój wygląd. Chociażby nałożenie pomadki na usta. Zacznij od małych zmian i zrób to na co nigdy nie miałaś czasu! 

26 komentarzy:

 1. Zawsze trzeba wierzyć, że wszystko się ułoży, złe chwile w końcu miną. Skoro tak się stało to najprawdopodobniej on lub ona nie jest nam pisany/a. Nie warto się załamywać tylko cieszyć się życiem i biec dalej przed siebie!

  Pozdrawiam, Amelia

  OdpowiedzUsuń
 2. Życie jest za krótkie i zbyt cenne by rozpaczać nad kimś kto nie jest nas wart. Docieniam twoje podejście Choć wiem że to nie jest łatwe przeżycie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Każde rozstanie boli, pytanie tylko co dana osoba z tym zrobi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozstania są bolesne, ale czasami nie ma innego wyjścia. Nie ma nic piękniejszego jak kroczyć przez życie z ukochaną osobą... jeżeli ktoś nie jest nam pisany nie zaznamy szczęścia.
  Piękne zdjęcia! :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem zdania, że lepiej się rozstać niż męczyć. Zawsze trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na wszystko trzeba czasu. A późnej idzie jak z górki. Pozdrawiam serdecznie ☺

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem tu nowy na twojej stronie i bardzo mi się ona podoba. Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga "Gadżety na dobry dzień" gdzie współpracuje z firmami, kolekcjonuje: gadżety, przypinki PIN, autografy oraz modele motoryzacyjne.
  https://gadzetydobrydzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Życie jest za krótkie by się smucić , rozstania czasami uczą wiele dobrego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cóż nigdy nie byłam w związku więc nie mam żadnego doświadczenia ani rady na rozstania

  OdpowiedzUsuń
 10. Roztania są bardzo trudne trzeba nie mysleśleć o tym co bylo zle tylko co z ta osoba sie dobrego przezylo i miec wspomnienia mi to akurat pomaga , i myslec pozytywnie isc do przodu przed siebie

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ciekawy wpis. Wiele kobiet strasznie przechodzi rozstania i nie potrafi sobie z nimi poradzić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Absolutely great posting. I actually happy when i done this topic. I am excited world have a excellent author. Always i am waiting for next reading. Thanks a lot for great posting share.
  Buy facebook page likes

  OdpowiedzUsuń