niedziela, 29 grudnia 2019

Stemplowanie -BornPrettyStore


Hej kochani!
Witamy Was w ostatnie dni 2019 roku. Aj, to był rok, który pchnął nas do przodu i sprawił, że nabrałyśmy jeszcze większego doświadczenia. Tyle cudownych chwil! Je wszystkie na szczęście mamy udokumentowane tutaj na blogu. Ten rok kończymy kolejną recenzją. Tym razem coś czego jeszcze tutaj nie było, czyli stemplowanie. Na czym ono polega? Jak krok po kroku sprawić by nasze paznokcie były jeszcze piękniejsze? Jak zrobić efekt marmuru na paznokciach? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tekście! Serdecznie zapraszamy do czytania ;*Co to jest stemplowanie? Na czym polega? Czego potrzebujemy by je wykonać?

Stemplowanie polega na odbijaniu wzorów z metalowych tabliczek na paznokieć. Nie jest to bardzo trudna czynność, jednak wymaga dokładności i cierpliwości. Do tego zabiegu potrzebować będziemy: stempla, zdrapki, płytki ze wzorem, zmywacza, lakieru hybrydowego i lakieru klasycznego.

Stemplowanie - Krok po kroku

I  Wymaluj paznokcie lakierem hybrydowym, po czym utwardź je w lampie UV.

II  Rozprowadź lakier klasyczny na powierzchni wybranego wzoru z płytki, po czym przejedź po nim kilka razy zdrapką, by usunąć nadmiar produktu.

III  Przyłóż stempel do blaszki tak, by wzór dokładnie się odbił.

IV  Odbij wzór na paznokciu. Po skończeniu dokładnie wyczyść stempel oraz blaszkę.

My do stemplowania używamy blaszek z firmy BornPrettyStore, które świetnie się u nas sprawdzają! Poza tym firma oferuje wiele ciekawych wzorów, więc na pewno znajdujecie coś dla siebie. My zamówiłyśmy 3 płytki. Poniżej możecie zobaczyć kilka naszych prac. Narazie nie wychodzi nam to idealnie, ale z czasem na pewno dojdziemy do wprawy! Poza blaszkami dostałyśmy jeden pyłek,  którego niestety jeszcze nie miałyśmy okazji testować.

15 komentarzy:

 1. ładnie to wygląda! a wiadomo czy zamiast zwykłego lakieru może być też hybryda?
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja robiłam hybrydą :) wiem że się nie powinno, ale nie widzę różnicy!

   Usuń
 2. Jak dla mnie te stepelki to badziew, miałam i nawet się nie odciskały :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka zabawa przy paznokciach to nie moja bajka. Ale może mojej siostrze by się spodobało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda to naprawdę ciekawie, ale zabawa nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne pazurki. Mega mi się podobają

  OdpowiedzUsuń