wtorek, 3 marca 2020

Jak to jest być kobietą?


Hej kochani!
W tym artykule chcemy powitać w szczególności wszystkie kobitki, które po całym dniu pracy, porządków domowych, opieki nad dziećmi mają jeszcze siłę, aby zaglądnąć do internetu i po prostu napisać coś na swoim blogu. Za kilka dni nasze święto, dlatego też chcemy wszystkim panią, bez względu na wiek, złożyć serdeczne życzenia. Dużo odpoczynku -przede wszystkim. A dzisiejszy artykuł poświęcamy płci pięknej,  czyli o tym jak to jest być kobietą. Zapraszamy.Mówi się,  że kobiety mają gorzej od mężczyzn, ponieważ mają comiesięczne bóle okresowe, muszą rodzić, wychować dzieci itp. Oczywiście nie możemy za wiele powiedzieć na ten temat, ponieważ dopiero powoli wchodzimy w ten okres dorosłości i o wielu rzeczach nie mamy pojęcia. Chciałbyśmy w tym wpisie jak najbliżej przybliżyć facetom fakt, że kobiety powinno się doceniać i to nie tylko 8 marca. Weźmy sobie np. Ból porodowy. Wielu mężczyzn nie zniosłoby go nawet przez kilka minut, a co gdy kobieta rodzi godzinami? I w tym miejscu dyskusja nie ma końca. Możemy się kłócić, jednak nie o to w tym wszystkim chodzi, żeby rozmyślać nad tym kto ma gorzej. Ważne jest, żeby wzajemnie się wspierać i być dumną z bycia kobietą. Tym zdaniem będziemy kończyć na dziś, ponieważ same padamy na twarz. Opowiedzcie w komentarzu o swoich kobiecych wyczynach. Z chęcią poczytamy.
KLIK
KLIK
KLIK

20 komentarzy:

 1. Zastanawia mnie skąd pomysł na takie zdjęcie w nagłówku? Nigdy nie rodziłam, dlatego wiem że byłabym przerażona, jednak jedynie kobiety są przystosowane do takiego bólu, są do tego stworzone, dlatego facet nie podołał by temu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie? Hmm... pasuje do tematyki, a poza tym dodaje szczypty niepewności

   Usuń
 2. Women are really very strong and great.

  Jeans for Women

  OdpowiedzUsuń
 3. Babki sa silne bo nie mają wyjścia:). I z porodem sobie radza, bo musza Aa nie, że sa do tego lepiej przygotowane z racji bycia kobieta. Po prostu musimy być silne. To jesteśmy. I jeszcze facetow wspieramy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dobrze przyblizony temet kobieta ma wszystko na glowei do tego musi byc silna

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobiety już tak są zaprogramowane, że są silniejsze...od urodzenia mają zupełnie inny system wychowania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najważniejsze aby być sobię ora mieć dysant do siebie

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż kobiety są silne, bo tego się moim zdaniem od nich wymaga. Świat dla nikogo nie jest prosty i każdy czy to mężczyzna, czy kobieta każdy musi posiadać w sobie siłę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza sukienka podoba mi się najbardziej z tych trzech propozycji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myślę, że nie ma co uogólniać, że kobiety są silniejsze od mężczyzn, to zależy od konkretnej osoby, tak jak napisałyście- nie ma co się sprzeczać o to, kto ma gorzej. Świetne sukienki!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kobiety są silne! W nas jest moc :)

  OdpowiedzUsuń